Produkty do kąpieli

Aksamitne gąbki - rewolucja

W ostatnich latach gąbka stała się koniecznością dla miłośników piękna. Dla tych, którzy kochają makijaż, jest to prawdziwa rewolucja. Więc o czym wszyscy mówią?

Gąbki są dostępne prawie w każdej marce w branży kosmetycznej. Różnią się one od siebie pod względem marki, kształtu, koloru i materiału. Należą do nowej generacji narzędzi w dziedzinie kosmetyki do twarzy, ponieważ prawidłowe wykonanie makijażu jest decydującym krokiem dla nieskazitelnego makijażu i dla naturalnego piękna.

Czy ten produkt naprawdę ułatwia aplikację podkładu?

Większość osób poszukuje wszechstronnego podkładu, który zapewni Twojej skórze jednolitą cerę. Dzięki aksamitnym gąbkom wszystko jest możliwe! Aksamitna gąbka jest naturalną gąbką pochodzącą z dorzecza Adriatyku. Kiedy jest wilgotna, jest bardzo delikatna i pozostawia aksamitnie miękką powierzchnię Twojej skóry.

Użycie tych gąbek jest bardzo proste: Zwilżyć gąbkę pod bieżącą wodą. Nałóż niewielką ilość podkładu na tył dłoni i zanurz w nim gąbkę. Następnie nanieś niewielką ilość podkładu na twarz i nałóż go delikatnie na kluczowe miejsca, takie jak czoło, nos, brodę i policzki. Ważne jest, aby rozpocząć aplikację od środka twarzy, a następnie powoli przesuwać się na zewnątrz, aż do równomiernego rozprowadzenia makijażu. Dodatkowo, nie zapomnij o nałożeniu produktu na brzegi twarzy, np. pod brodą, w górę i w dół szyi i aż do linii włosów. W ten sposób nie pozostawisz żadnego kontrastu kolorystycznego, a makijaż będzie wyglądał bardziej naturalnie. Podkładu nie trzeba przykrywać, lepiej delikatnie go nałożyć, pobierając wielokrotnie niewielkie ilości z tyłu dłoni. Metodę tę możesz stosować również wtedy, gdy już nałożyłaś swój makijaż dzienny i chcesz poprawić jego rezultaty. W tym przypadku produkt stosuje się zgodnie z opisem. Nadmiar produktu może być delikatnie usunięty, jeśli wyniki wydają się zbyt sztuczne. Twoja skóra będzie wyglądała na gładszą, jaśniejszą i oczywiście świeżą.

Po użyciu, umyj gąbkę zwykłym mydłem i wodą. Pozostaw gąbkę do wyschnięcia w dobrze wentylowanym miejscu, a będzie znów jak nowa. Upewnij się, że na gąbce nie pozostały żadne pozostałości makijażu. Co trzy miesiące należy również nakładać na gąbkę na noc sodę i pozostawić do całkowitego wyschnięcia. Następnego dnia będzie się czuła jak nowa.

Dlaczego dokładnie powinnaś używać tej gąbki z dorzecza Adriatyku, a nie gąbki handlowej? Gąbki morskie są w 100% naturalne, w przeciwieństwie do konwencjonalnych gąbek syntetycznych. Jeśli są dobrze wypłukane, można ich używać od 8 do 12 miesięcy, w przeciwieństwie do gąbek sztucznie wyprodukowanych. Pochodzą one również z natury i są bardzo miękkie, hipoalergiczne, antyseptyczne, biodegradowalne i trzymają z dala od zapachów. Podsumowując, mają one "naturalną jakość!" Wypróbuj jedną z nich! Na co czekasz?