Porady i ciekawostki

Czy można osiągnąć orgazm od zabawy sutkami?

Kiedy myślisz o orgazmie, prawdopodobnie zazwyczaj myślisz o orgazmach, które ludzie mają z seksem penetracyjnym lub stymulacją łechtaczki. Czy wiesz jednak, że niektórzy ludzie mogą mieć orgazmy ze stymulacji samych sutków? Nie wymagają one żadnej stymulacji narządów płciowych! Może się to wydawać odległe, jednak to prawdopodobnie dlatego, że tak naprawdę nie poświęcałeś swoim sutkom uwagi, na którą zasługują. Jeśli tak, to z pewnością brakowało ci przyjemnych orgazmów, które mogłabyś osiągnąć dzięki stymulacji sutków.

Image credit: https://www.vforvibes.com/product/drusilla-clit-sucking-vibrator/

Czym jest orgazm sutkowy?

Orgazm sutkowy jest dokładnie tym, na co wygląda! Osiągasz orgazm wyłącznie dzięki stymulacji sutków. Wiele osób nigdy tak naprawdę nie miało szansy na orgazm sutkowy, ponieważ zazwyczaj są zbyt podekscytowane, aby przejść do bardziej ekscytujących rzeczy, takich jak penetracja i stymulacja łechtaczki. Jednak przy odrobinie cierpliwości, orgazm sutkowy może naprawdę rozsadzić twój umysł.

Mówi się, że orgazmy sutkowe odczuwane są bardzo podobnie do orgazmów łechtaczkowych - sutki mają wiele zakończeń nerwowych, podobnie jak łechtaczka, a sutki są również strefą erogenną, co oznacza, że mają podwójną przyjemność, podwójną zabawę.

Kiedy jesteś pobudzona poprzez zabawę sutkami, twój mózg otrzymuje tę samą wiadomość, którą otrzymuje, gdy twoje genitalia są pobudzone. Dzieje się tak dlatego, że wiadomość jest wysyłana do kory czuciowej narządów płciowych!

Sutki są bardziej wrażliwe i pobudzone, kiedy masz okres, więc masz większą szansę na orgazm sutkowy, jeśli będziesz eksperymentować z zabawą sutkami, kiedy jest ta pora miesiąca.

Pamiętaj, że kilka pierwszych prób osiągnięcia orgazmu sutkowego może się nie udać. Musisz ćwiczyć, odkrywać, relaksować się i naprawdę próbować nauczyć się najlepszych uczuć dla ciebie i ciała partnera, aby osiągnąć ten nowy i rzadki orgazm sutkowy.

Jakie zabawy z sutkami możesz wypróbować?

Ze względu na wszystkie zakończenia nerwowe, twoje sutki są najbardziej wrażliwą częścią piersi. Jednak chcesz mieć pewność, że otoczka, jak również cała pierś są włączone podczas zabawy z sutkami. Skup się na sutkach, ale także masuj piersi i ciesz się całowaniem dookoła!

Masaż sutków

Naprawdę chcesz być w jak najlepszym nastawieniu, kiedy stawiasz na orgazm i ma to zastosowanie niezależnie od tego, czy jest to orgazm sutkowy czy genitalny. Mając to na uwadze, świetnym sposobem na wprowadzenie się w nastrój jest masaż! Zacznij od masowania ud, bioder, szyi, brzucha i nie tylko. Kiedy już poczujesz się zrelaksowana i w nastroju, przejdź do piersi. Masuj je lekko i zapewnij sobie przyjemność z tych odczuć. Delikatnie masuj je i buduj pobudzenie. Kiedy twoje pobudzenie jest już wysokie i czujesz, że chcesz osiągnąć orgazm, zacznij drażnić swoje sutki. Głaszcz je, okrążaj, ssij jeśli możesz! Możesz nawet użyć wibratora, aby dodać jeszcze bardziej intensywne doznania dla tego niesamowitego orgazmu. Dodaj ciśnienie, prędkość i użyj lubrykantu lub olejku do masażu, aby naprawdę zapewnić sobie komfort.

Image credit: https://www.vforvibes.com/product/mini-magic-wand/

Jakich rodzajów stymulacji sutków powinnam spróbować?

Kiedy już poczujesz się włączona i w nastroju, nie przechodź do pochwy lub łechtaczki - zacznij kierować uwagę na sutki! Możesz stymulować swoje sutki na wiele sposobów.

Spróbuj rysować wokół nich kółka lub użyć piórkowego łaskotacza, aby stymulować i kusić nerwy. Niektórzy lubią pocierać o nie kostką lodu, aby je stymulować, a inni lubią lekko szczypać lub wykręcać. Inni lubią otrzymywać wibracje lub stymulator ssania, co może być tak zabawne podczas samodzielnej stymulacji. Wibratory ssące łechtaczkę są do tego świetne i zwykle mają 10 prędkości i funkcji, naprawdę stymulujących oral na sutkach.

Ustna stymulacja sutków

Jeśli masz partnera, ustna stymulacja sutków jest jednym z najlepszych sposobów na osiągnięcie orgazmu sutkowego. Twój partner może cieszyć się okrążaniem twoich sutków swoim językiem i pobudzaniem cię w ten sposób. Gdy podniecenie wzrośnie, może zacząć muskać twoje sutki językiem, dmuchać na nie, ssać je i nie tylko. W rzeczywistości wiele osób lubi, gdy ich sutki są jednocześnie głaskane i ssane. Ponadto, spróbuj użyć jednej z zabawek do seksu oralnego, aby doświadczyć nowych doznań seksualnych z sutkami.

Image credit: https://www.vforvibes.com/product/clit-sucking-toy/

Pamiętaj, żeby się rozluźnić.

To jest dla twojej przyjemności - nie musisz od razu wskakiwać i skupiać się na orgazmie sutkowym. Spróbuj skupić się na stymulacji sutków w połączeniu ze stymulacją narządów płciowych, lub używając wibratora tam w dole, podczas gdy twój partner będzie ssał twoje sutki. Pamiętaj, aby użyć lubrykantu i baw się dobrze!