Porady i ciekawostki

Dlaczego emulsja odżywczej naprawy jest najlepszą metodą leczenia po opalaniu

Podczas gdy najlepszym "lekarstwem" na oparzenia słoneczne jest unikanie w pierwszej kolejności uszkodzenia skóry, to jednak stosowanie po opalaniu może zdziałać cuda, aby schłodzić i ukoić gorącą, rozgniewaną skórę. Jeśli więc wiotczałaś na słońcu i wyglądasz teraz bardziej jak homar niż brunatna bogini, spójrz tylko na swoją butelkę Nutritive Repair Emulsji, aby uzyskać najlepszą kurację po opalaniu.Nie jest tajemnicą, że Nutritive Repair Emulsja jest jednym z moich ulubionych produktów z tej serii, ponieważ zawsze formułuję ją z myślą o wrażliwej, reaktywnej skórze, a ten ultralekki krem nigdy nie przestaje zapewniać komfortu zestresowanej skórze. Gorące miesiące letnie mogą być nie lada wyzwaniem dla naszej skóry, z naporem szkodliwych promieni UV, zwiększonym TEWL z powodu wysokich temperatur oraz wszystkimi zanieczyszczeniami pochodzącymi z morza, basenów i jezior. Jednakże, aby zaradzić, naprawić i ochronić skórę przed wszystkimi tymi potencjalnymi czynnikami stresogennymi, możesz zdecydować się na zastosowanie odżywczej emulsji naprawczej w ramach zabiegu po opalaniu. Zgadza się, Twój ulubiony krem do twarzy Twelve Beauty również zdziała cuda dla Twojego organizmu i oto powody, dla których: zawiera... wysoką zawartość naturalnej witaminy E: Najbardziej przyjazną dla skóry ze wszystkich witamin. Jest wysoce regenerujący.

Odpowiednia dawka kwasu linolowego: Niezbędna do naprawy bariery ochronnej skóry uszkodzonej przez słońce. Silniejsza bariera oznacza, że skóra jest mniej podatna na działanie czynników zewnętrznych.

Trwałe składniki, które łagodzą podrażnioną skórę: Składnikiem gwiaździstym w tej cudownej formule jest Spent Grain Wax, znany ze swoich głównych właściwości uspokajających.

Buddleja - Aka utrwalacz szkód słonecznych: Badania pokazują, że ten ekstrakt roślinny pomaga naprawiać komórki skóry uszkodzone przez szkodliwe promienie słoneczne UV.

Wzmacniacz elastyczności: Najczystsze masło shea znacznie poprawia bardzo potrzebną elastyczność.

Polifenole do ratowania: Masło Cupuacu, oprócz tego, że jest super nawilżające, jest wypełnione mocnymi polifenolami, które są najsilniejszymi przeciwutleniaczami w okolicy.

Bogata formuła, ale łatwo się wchłania: Używam składników, które pozornie wtapiają się w naskórek zaraz po nałożeniu kremu.

I nie tylko mnie się to podoba..."Dodatkowy zastrzyk nawilżenia z tym kremem nawilżającym, używam go na noc. Nie w najmniejszym stopniu ciężki, ale tak, tak odżywczy." - Denis"Z tym kremem nawilżającym moja skóra nie czuje się już sucha. Już po tygodniu stosowania tego produktu widziałam rezultaty: gładsza konsystencja, wyrafinowane pory i mniej zmarszczek. Jedną z głównych zalet marki jest zobowiązanie Pedro do dzielenia się swoją wiedzą z klientami... Prowadzi nas i poświęca czas, aby nauczyć nas zarówno o naszej skórze, jak i o zaletach każdego ze składników, które wykorzystuje w swoich produktach". - Ngiankarlo"Lekka waga, ale bardzo nawilżająca. Moja skóra jest taka miękka. Mam 3 dwanaście produktów kosmetycznych i nie mogę się doczekać, aż kupię ich więcej. W końcu znalazłam markę, którą odkupię." - Świtowy krem do włosów, okulary przeciwsłoneczne, kostium kąpielowy i odżywczy... To twoja letnia przykrywka!