Porady i ciekawostki

Jak oczyścić pachy z potu by mniej się pociły naturalnie

Przejście na naturalny i organiczny dezodorant to pierwszy i najważniejszy krok w detoksykacji pach, aby pocenie się było mniej naturalne. I szczerze mówiąc, jest to jedyny krok, jaki musisz wykonać, aby je usunąć.

Istnieje wiele artykułów i metod, które powiedzą Ci do detoksykacji pachy z domowej roboty pasty, które można rozprzestrzeniać na pachy i niech siedzieć tam chwilę, ale to jest bałagan, kłopot, i nie jest konieczne.

Jeśli szukasz lub coś łatwego, bez bałaganu i nieskomplikowane, wszystko, co trzeba będzie zrobić, aby to rowu, że toksyczne, chemicznie obciążone antyperspirant i znaleźć naturalny dezodorant, który działa dla Ciebie. Jeśli jesteś na rynku dezodorantów naturalnych i organicznych, sprawdź nasz przewodnik zakupu dezodorantów naturalnych i organicznych. Możesz również zapoznać się z naszym przewodnikiem dotyczącym produkcji własnego Naturalnego Dezodorantu na węgiel drzewny i lawendę oraz z naszym przewodnikiem dotyczącym produkcji własnego Naturalnego Dezodorantu Kwiatowego w sprayu.

W tym artykule powiemy Ci dokładnie, co należy zrobić, aby odtruć pachy i czego możesz się spodziewać podczas tego procesu. To może nie być zabawne, może być trochę śmierdzące, ale obiecujemy, że w końcu będzie tego warte. Twoje ciało będzie ci wdzięczne.

Jak przełączenie na Naturalny Dezodorant Detoksykuje Dołki

Problem z konwencjonalnym dezodorantem jest taki, że jest to antyperspirant. Antyperspirant oznacza, że sam produkt sprawi, że przestaniesz się pocić, blokując zdolność twojego ciała do pocenia się przez gruczoły pachowe lub pory.

Ogólnie rzecz biorąc, produkty te blokują twoją zdolność do pocenia się poprzez zastosowanie aluminium. Aluminium jest metalem ciężkim i toksycznym związkiem, który jest niebezpieczny i związany z wieloma różnymi problemami zdrowotnymi, włącznie z rakiem piersi.

Jeśli przyzwyczaisz się do stosowania antyperspirantu, Twoje ciało przyzwyczai się, że nie pocisz się przez gruczoły pachowe. Twoje ciało prawdopodobnie od lat nie jest w stanie oczyścić się z potu i bakterii przez te gruczoły, ponieważ są one zawsze zablokowane.

Gdy przejdziecie na naturalną opcję, wasze ciało zacznie się wtedy oczyszczać i znowu będzie pocić się przez wasze gruczoły pachowe. Wtedy właśnie rozpocznie się proces detoksykacji.

Na początku prawdopodobnie będziecie mieli wrażenie, że pocicie się bardzo mocno i że wasze pachy wytwarzają wspólny zapach pod pachami, do którego nie jesteście przyzwyczajeni. Jest to generalnie pierwszy krok detoksykacji. Wasze ciało nie jest w stanie wytwarzać potu w tym miejscu tak długo, że będzie starało się pocić dodatkowo do oczyszczenia i detoksykacji tego miejsca. Jest to naturalne i normalne i dokładnie to, co chcesz, aby się stało.

Ludzie często stwierdzają, że pocą się bardziej niż kiedykolwiek wcześniej i na tym etapie śmierdzą i poddają się. Czują, że ich nowy naturalny dezodorant nie działa i właściwie wszystko pogarsza, ale tak nie jest i trzeba go wystawiać. Twoje ciało detoksykuje i oczyszcza się. Musisz być delikatny dla swojego ciała i umysłu, aby uspokoić się z pachami i pocić się mniej naturalnie!

Stąd wiele osób często przechodzi okres zaczerwienienia, podrażnienia i wrażliwości na pachachy. Zazwyczaj przypomina to wysypkę i może być niewygodne przez kilka dni do kilku tygodni. Chociaż może się to wydawać niepokojące lub może się wydawać, że twój naturalny dezodorant daje ci wysypkę lub reakcję, jest to po prostu kolejny krok w procesie detoksykacji. To jest twoje ciało wydalające bakterie, pot, chemikalia i toksyny, które zostały tam uwięzione zbyt długo. Pamiętaj, że nie wszyscy przechodzą przez ten etap.

Około trzeciego lub czwartego tygodnia twoje ciało powinno się normalizować, mniej się pocić, a także mniej pachnieć. Podczas tego procesu, twoje ciało detoksykuje się w celu ponownej regulacji. Kiedy już będzie w stanie wydalić wszystkie te niechciane rzeczy, zacznie zdawać sobie sprawę, że będzie mogło co jakiś czas pocić się trochę i naturalnie odtruwać. W wyniku tego pocisz się znacznie mniej i pachniesz znacznie lepiej, gdy używasz swojego naturalnego i zdrowego dezodorantu.

Wniosek

Wiele osób ma nawet wrażenie, że nie muszą nawet używać codziennie swojego naturalnego dezodorantu, ponieważ zaczęły się pocić tak bardzo, że nie jest to konieczne. Oczywiście, twoje ciało będzie się pocić, jeśli ćwiczysz, chodzisz, jesteś zdenerwowany lub w upalną pogodę, a dezodorant zatrzyma trochę potu w zatoce i powstrzyma cię od wąchania. Jeśli jednak nie będziesz się pocił, będzie chłodniej lub nie będziesz robił nic uciążliwego, możesz nawet na dzień lub dwa zarzucić naturalny dezodorant.

W końcu, detoksykacja pach może być trochę spocona, śmierdząca i nie jest to twoje ulubione doświadczenie, ale kiedy proces ten zostanie zakończony, będziesz tak szczęśliwy, że z nim utknąłeś! Więc nie marnuj więcej czasu i daj temu spokój!