Kosmetyki naturalne

Nasze nowe kolekcje | Bezpieczne Kosmetyki

Nie jest tajemnicą, że w ciągu ostatnich kilku miesięcy opracowywaliśmy nowe kolekcje, które dodają do Alexami nie tylko szerszą gamę kosmetyków dla każdego, ale mamy nadzieję, że pozwolą również ludziom zobaczyć, że naturalne, ekologiczne kosmetyki są tak samo piękne, jakby nie były piękniejsze od marek, które Państwo nazywają.

Nasza wiara w bezpieczne kosmetyki wynika z wieloletniej pracy w branży, która sama w sobie ma negatywną opinię na temat surowych składników i toksyn, które są szkodliwe dla naszego Eko-systemu i naszego organizmu.

Naturalne Efekty Usta i Oczy:

Często zbyt wiele kolorów prowadzi do trudnych, twórczych pomysłów. Zaprojektowaliśmy prasowane cienie do powiek z żywym pigmentem pochodzącym z lokalnych i międzynarodowych składników, wegańskie usta, które mieszają się i dopasowują do unikalnego koloru, a przede wszystkim eyeliner i mineralny tusz do rzęs z formułami przeznaczonymi dla bardzo wrażliwych oczu.

Często zdarza się, że ludzie przychodzą do nas po wyczerpaniu wielu innych marek tuszu do rzęs bezskutecznie, zaczerwienienie, obrzęk i podrażnienie jest tym, do czego dążyliśmy podczas opracowywania naszych ust i oczu, abyś mogła czuć się komfortowo z tym, co zakładasz. Nareszcie nasze brwi! Wielkim trendem w dzisiejszych czasach jest skupienie się na naszych brwiach, a u Alexami jesteśmy głęboko przekonani, że Twoje brwi kształtują całą twarz, ale czasami potrzebują one trochę czegoś więcej. Pyłki do brwi są proste w użyciu i używane z naszym woskiem do brwi Vegan Brow Wax są również trwałe.

Kolekcja Natural Complexion:

Liquid Mineral Foundation i Pressed Mineral Foundation Powder dostępne są w 5 odcieniach, które zapewniają pełne pokrycie, ochronę przeciwsłoneczną oraz z 2 korektorami korekcyjnymi.

Kolekcja Perfect Puff Collection:

Nasze kolekcje dla bohaterów oferują 6 Pudrów na Podkład Mineralny, 2 odcienie różu do policzków, Mineral Bronzer i Glow Illuminator dla uzyskania pełnego wyglądu w podróży. Perfect Puff są świetną alternatywą dla tradycyjnych kosmetyków dzięki prostemu, ale nieskazitelnemu wzornictwu, które z łatwością zmieszczą się w każdej torebce, a ich niewielka waga pozwala na równomierne pokrycie bez użycia pędzli.

Kolekcja Hydrabotanique:

Zaprojektowana specjalnie dla tych, którzy zmęczeni są wszystkimi dodawanymi paskudnymi składnikami do pielęgnacji skóry, dla każdego, kto ma dosyć zagracania swojej łazienki niekończącymi się produktami i dla osób, które chcą mieć w domu profesjonalne rezultaty o jakości salonowej, które nie złamią banku! Nasyceni wysokim procentem składników aktywnych i pięknie zaprojektowanymi opakowaniami, jesteśmy naprawdę dumni z naszej ochronnej i właściwej kolekcji.

Szkoda, że branża kosmetyczna znalazła się pod tak okropnym piętnem, ale po wielu późnych nocach długo oczekiwane kolekcje są tutaj i mamy nadzieję, że Alexami pomoże wyznaczyć nowy standard dla bezpiecznych kosmetyków.