Naturalne olejki do pielęgnacji

Serum do twarzy, wybierz najlepsze dla swojej skóry

Dlaczego twoja skóra potrzebuje dobrego serum? W czasach, gdy jeszcze opracowywałam linię Twelve Beauty, wiedziałam, że serum do twarzy będzie odgrywać kluczową rolę w składzie. Dlaczego? Ponieważ uważam, że są one istotnym krokiem w naszej codziennej rutynie pielęgnacji skóry. Dążąc do szybko wchłaniających się formuł serum wypełnionych wysokim stężeniem składników aktywnych, chciałam nie tylko uzyskać natychmiastowe, widoczne rezultaty, ale również długotrwałe rezultaty. Filozofią kolekcji Twelve Beauty było przecież utrzymanie zdrowszej skóry na dłużej.

Zawsze mówię, że musimy słuchać naszej skóry, a przez to nie mam na myśli samodiagnozowania naszego typu skóry (coś, w co tak naprawdę nie wierzę!), ale bardziej, że nasza skóra zmienia się codziennie, a więc musi się zmieniać także nasza rutyna twarzy. Stresujące dni, zmiany pogody, hormonalne wzloty i upadki, wszystko może mieć wpływ na naszą skórę. Co więc możemy zrobić w dni, kiedy nasza skóra jest bardziej sucha lub tłusta, kiedy pojawia się dziwaczna plamka lub nadmierna pigmentacja? Nałóż swoją tajną broń, serum! Jeśli jesteś nowicjuszką w dziedzinie serum lub chcesz zrobić więcej niż jeden krok w swoim reżimie piękności, przeczytaj dalej, aby dowiedzieć się, dlaczego Twoja skóra potrzebuje tego superbohaterskiego zabiegu.

Wiek nie jest ważny. Aktualności, serum nie jest przeznaczone tylko dla skóry dojrzałej! Serum jest niezbędne dla każdego wieku, niezależnie od rodzaju skóry. Wystarczy zastosować odpowiednio dobrane serum rano i wieczorem, aby odzyskać swój blask.

Natychmiastowy zastrzyk energii dla Twojej cery. Dzięki specjalnym mieszankom i wysokiej zawartości cząsteczek, skóra wygląda natychmiast świeżo i zdrowo. Ponadto, ich beztłuszczowa konsystencja sprawia, że skóra jest gładka i aksamitna.

Twój krem nawilżający BFF. Serum i produkty nawilżające współdziałają ze sobą, pomagając Ci szybciej osiągnąć swój cel w zakresie pielęgnacji skóry.

Trochę to trwa. Jedną z głównych zalet serum jest to, że wystarczy kilka kropli, aby leczyć całą twarz i osiągnąć pożądane rezultaty. Co więcej, stosowanie serum oznacza również, że po jego zastosowaniu nie potrzebujesz już więcej ulubionego produktu nawilżającego! Wybór odpowiedniego serum dla danego typu skóryAserumy to zabiegi ukierunkowane, ważne jest, aby wybrać odpowiednie dla siebie, jeśli chcesz zobaczyć rezultaty. Biorąc pod uwagę liczne przykłady dostępne obecnie na rynku, może się zdarzyć, że okaże się to dość przytłaczające i trudno będzie określić, które serum jest dla Ciebie najlepsze. Kolekcja Twelve Beauty oferuje 3 wyjątkowe serum, z których każde zostało zaprojektowane specjalnie z myślą o konkretnym problemie skóry. Stworzone przy użyciu wyłącznie czystych, zatwierdzonych ekologicznie składników, każde serum zawiera silnie kojące, regenerujące właściwości, które pomagają odbudować zniszczoną skórę i przywrócić jej naturalną równowagę.

Jesteś gotowa odkryć, które z naszych wysoce rekomendowanych serum do pielęgnacji twarzy pomoże Ci osiągnąć pożądane cele związane ze skórą? Ideal Moisture Level Serum - Serum na bazie wody zawierające kwas hialuronowy, które natychmiast wchłania wilgoć i zapobiega przewlekłemu odwodnieniu skóry, zmniejszając utratę wody przez naskórek w ciągu dnia. Polecane do skóry suchej.

Ideal Rebalancing Level Serum - Serum zalecane dla cery tłustej, mieszanej i skłonnej do trądziku, ze względu na swoje właściwości regulujące nawilżenie i antybakteryjne. Bardzo lekkie, beztłuszczowe serum na bazie wody, które pomaga zmniejszyć produkcję sebum, jednocześnie zmniejszając wielkość porów i zapewniając odpowiedni poziom nawilżenia (cery tłuste i mieszane są w rzeczywistości dość często odwodnione z powodu stosowania zbyt ostrych produktów!)

Ideal Brightening Corrective Serum - Klinicznie udowodniono, że ta lekka formuła rozjaśnia, rozjaśnia i wyrównuje koloryt skóry, poprawiając jej jasność i zmniejszając intensywność ciemnych plam powstałych w wyniku działania słońca, starzenia się i trądziku. Mocna, w pełni naturalna mieszanka Mallow, Peppermint, Cowslip, Willowherb, Lady's Mantle, Heath Speedwell, Cucumber, White Genepi, Lemon Balm, Yarrow, Masterwort, Buddleja sprawiają, że serum to jest bezpieczne dla wrażliwej skóry, jak również dla tych, którzy są w ciąży lub karmiących.