Porady i ciekawostki

Toronto Travel Guide - Some MUST Traveling Tips For You!

"Łatwo jest mi dbać o Toronto, ponieważ to miasto ma społeczność, która dba o siebie. Reprezentuje ona świat. Rozmawia sama ze sobą, a ponieważ tak jest, domyśla się, że częścią jej istnienia musi być ogród muzyczny."

  • Yo-Yo Ma

Oprócz zobaczenia hipnotyzującego widoku ze szczytu wieży CN do nadziei na słynne na całym świecie hotdogi z kiełbasą, Toronto jest miejscem rozwijającym tak wiele dobrych rzeczy dla Ciebie do zbadania. Jest to największe miasto wśród swoich sąsiadów na północy.

Innymi słowy, jest to większe miasto niż Chicago i jest określane jako jedno z wysoko rozpoznawalnych wielokulturowych miast na Ziemi. Mówiąc o podróżnikach omawiających tę metropolię, często wspominają -. piękno SkyDome, Rogers Centre, popularną piosenkę wideo Drake'a i Rihanny nakręconą w jamajskiej restauracji i tak dalej. Ale co poza tym? Niewiele!!!

Jeśli jesteś jednym z tych, którzy nie wiedzą wiele poza tym o Toronto, tutaj jest coś czeka na Ciebie.

#1 - to miasto większe niż twoja wyobraźnia - Mogą być chwile, kiedy będziesz czuł, że jeden tydzień Toronto itinerary to za mało, aby zwiedzić całe miasto. To jest właśnie magia tego miasta. W latach 70. ubiegłego wieku to miasto było przeciągającym się skrzypkiem nad jeziorem, a teraz zmieniło się w metropolię. Jak na razie jest domem dla ponad 2,7 miliona ludzi. Miasto jest całe zapchane szklanymi wieżowcami, lawinami ruchu i masywnym tłumem imigrantów zmierzających do Toronto, aby zbudować bezpieczną karierę.

#2 - To wielokulturowe miasto w Kanadzie - Możesz być świadkiem różnorodnych kultur w tym mieście, ponieważ jest ono załadowane ludźmi z różnych krajów. Imigranci z innych części świata odwiedzają Toronto w poszukiwaniu niezawodnych opcji kariery i wartościowych możliwości nauki. Większość imigrantów pochodzi z takich krajów jak: Chiny, Iran, Irlandia, Nepal, Indie itd. Do tego ponad 200 grup etnicznych posługuje się ponad 150 różnymi językami.

#3 - Trend wymiany walut w tym mieście - Może Cię zainteresować fakt, że Toronto jest centrum finansowym Kanady. W związku z tym, jest to powszechne, aby zobaczyć tysiące międzynarodowych inwestorów zakładających swoje firmy w tym konkretnym mieście, aby mieć maksymalny udział w zyskach. W rezultacie, miasto to jest domem dla kilku inwestorów zagranicznych, którzy potrzebują szybkiej pomocy w wymianie walut. Ponadto, międzynarodowi turyści również najbardziej polegają na takich usługach.

#4 - Wielka wygoda dla podróżnych - Miasto jest znane z ciepłej kultury i umiejętności towarzyskich. Oprócz hojnych ludzi, różne firmy oferują komfortowe usługi, takie jak usługi parkowania pojazdów. Na przykład - jeśli masz swój samochód, ale chcesz poruszać się po mieście w transporcie publicznym, możesz wybrać się na toronto YYZ parking usługi, które chronią Twój pojazd, oferując jednocześnie dodatkowe usługi, takie jak mycie samochodu, pielęgnacja samochodu i tak dalej. Takie czynniki dają podróżnym powód do odwiedzenia tego miasta najbardziej.

Szybkie podsumowanie -.

Podróżowanie do Toronto jest przytłaczającym doświadczeniem, zwłaszcza gdy zapoznasz się z tajnikami tego miasta. Jest wiele do odkrycia, jeśli chodzi o jedzenie, miejsca i unikalne usługi. Wszystko, czego potrzebujesz, to odkrywanie tego miasta z każdego zakątka.