Porady i ciekawostki

Walentynkowy giveaway | JoyAmo Jewelry

Enter to win a Couple Heart Name Necklace by JoyAmo JewelryBy Carla SnuggsJeśli szukasz spersonalizowanego prezentu dla swojego specjalnego Walentego w tym roku, możesz znaleźć kilka świetnych pomysłów w JoyAmo. Mają wybór biżuterii, która może być spersonalizowana dla twojej ukochanej osoby. Aby uczcić Walentynki, nawiązaliśmy współpracę z JoyAmo, aby rozdać dwóm szczęśliwym zwycięzcom 1 naszyjnik z imionami pary serc, wykonany przez JoyAmo Jewelry! Przewiń w dół do widgetu Rafflecopter, aby wziąć udział w konkursie.

JoyAmo ma duży wybór bransoletek i pierścionków, od minimalistycznych po bling bling. Cała ich biżuteria jest wykonana z wysokiej jakości metali i wykończeń. Chociaż istnieje kilka powodów, aby wybrać określoną markę nad inną, ważne jest, aby pamiętać, że nie wszystkie z nich są tworzone równe. Jeśli chodzi o wybór firmy jubilerskiej, musisz upewnić się, że wykonujesz swoją pracę domową, aby upewnić się, że otrzymujesz wartość swoich pieniędzy i nie będziesz musiał się o to martwić podczas zakupów online z JoyAmo! Na szczęście istnieje wiele opcji obsługi klienta w JoyAmo, aby zapewnić, że Twoja biżuteria pozostanie w dobrym stanie przez wiele lat.

Możesz również zostać VIP-em. Tak jest, możesz zapisać się na Newsletter JoyAmo, aby otrzymać ekskluzywne oferty!

JoyAmo Naszyjnik z imionami serc dla pary

Powiedz jej jak bardzo ją kochasz dzięki temu wspaniałemu naszyjnikowi z imionami par, który skradnie jej serce. Kup ten romantyczny naszyjnik w kształcie serca i naszyjnik z imionami i wygraweruj swoje imiona na uroczej zawieszce z sercem. This personalized heart necklace for couples in gold plating & Sterling silver is a great Valentine's Day gift, and it can be also a present for her birthday or anniversary. Jeśli szukasz walentynkowego naszyjnika z imieniem, JoyAmo Custom Name Necklaces & Jewelry ma oszałamiający wybór niestandardowych naszyjników z sercem, które ona absolutnie pokocha.

Pomysły na walentynkowy prezent w JoyAmo Jewelry

Jeśli szukasz prezentów walentynkowych, biżuteria JoyAmo jest jedną z najlepszych opcji. Biżuteria jest spersonalizowana i ma duży wybór stylów. Jest również znana ze swojej trwałości i jakości. Możesz nawet uzyskać 120-dniową gwarancję.

Niezależnie od tego, czy szukasz prezentu dla swojej żony lub mamy, swojego syna lub męża, w JoyAmo jest coś dla każdego. Mają szeroki wybór bransoletek i naszyjników do wyboru. Możesz wybrać styl, kolor i nazwy, które chcesz na biżuterii.

Naszyjnik z imionami Couple Heart to świetna opcja na Walentynki. Ten kawałek może być dostosowany z datą, nazwą i kursywą czcionką pisma ręcznego. Alternatywnie, można mieć 10 karat solidne żółte złoto naszyjnik banner.

Inną świetną opcją jest grawerowana bransoletka z koralików dla dzieci z inkrustowanym sercem w 18-karatowym złocie. Jest to unikalna grawerowana bransoletka z koralików dla dzieci z inkrustowanym sercem na niej. Możesz dostosować tę wygrawerowaną bransoletkę z koralików dla dzieci z inkrustowanym sercem do swoich potrzeb:

  • Dodaj do bransoletki od 1 do 5 dziecięcych charmsów

  • Wygraweruj imię na każdym charmsie chłopca/dziewczynki

Wśród bardziej popularnych prezentów jest zawieszka nieskończoności. Dodanie kamieni szlachetnych do wisiorka może sprawić, że stanie się on wyjątkowym prezentem. Wypróbuj naszyjnik z imionami Double Infinity Bar z kamieniami urodzinowymi w 18K Rose Gold Plating. Również, jeśli chcesz iść na bardziej subtelny prezent, rozważ parę grawerowanych bransoletek. Te bransoletki ze stali nierdzewnej mają wygrawerowane 21 różnych romantycznych powiedzeń.

Wysyłka, zwroty i recenzje

JoyAmo Jewelry to firma, która jest hitem wśród klientów. Najlepszą częścią firmy jest to, że zapewniają one bezpłatną standardową wysyłkę do prawie każdego miejsca.

Strona internetowa JoyAmo Jewelry zawiera również sekcję porad dotyczących pielęgnacji biżuterii, która zawiera porady, jak dbać o swój nowy zakup. Oferuje również 30-dniową politykę zwrotów.

Wreszcie, strona ma sekcję poświęconą recenzji biżuterii. Można również sprawdzić ich blog, aby uzyskać bliższe spojrzenie na to, co sprawia, że ich biżuteria tak wyjątkowy. Po zakończeniu przeglądania ich kolekcji, można przejść i zamówić.

The Giveaway

Współpracuję z JoyAmo Jewelry, aby rozdać:

  • Couple Heart Name Necklace by JoyAmo Jewelry

Będzie dwóch zwycięzców.

Jak wziąć udział w konkursie

Użyj poniższego widgetu Rafflecopter, aby wziąć udział w konkursie. Upewnij się, że wszystkie wpisy zostały wypełnione, w przeciwnym razie zostaniesz zdyskwalifikowany.

Użyj poniższego widgetu Rafflecopter aby:

  • śledzić JoyAmo Jewelry na Instagramie

  • Śledź/polub JoyAmo Jewelry na Facebooku

  • Śledź xocarlarenee na Instagramie

  • Śledź JoyAmo Jewelry na Twitterze

  • Napisać na Twitterze o nagrodzie (można to robić codziennie).

giveaway Rafflecopter

Oficjalne zasady konkursu:

Giveaway Rules:

2 zwycięzców otrzyma po jednym: Couple Heart Name Necklace by JoyAmo Jewelry. JoyAmo Jewelry wysyła naszyjnik tylko do mieszkańców USA, którzy ukończyli 18 lat. Zakup nie jest konieczny. Szanse na wygraną zależą od ilości zgłoszeń. Zwycięzcy zostaną wybrani losowo za pomocą narzędzia losowego. Wszystkie decyzje są ostateczne. Wszystkie zgłoszenia otrzymane po dacie i godzinie zakończenia konkursu nie będą brane pod uwagę. Zgłoszenia, które nie spełnią wszystkich wymogów konkursu nie będą brane pod uwagę. Posh Beauty Blog ani PoshBeautyBlog.com nie ponoszą odpowiedzialności za spóźnione lub błędnie skierowane zgłoszenia, błędy we wpisie lub problemy z transmisją. Zastrzegamy sobie prawo do zakończenia konkursu w przypadku wystąpienia problemów technicznych lub w celu poprawienia błędów typograficznych lub technicznych, lub zmiany niniejszych zasad. Przystępując do udziału w konkursie, uczestnicy zgadzają się zwolnić i zabezpieczyć właścicieli strony internetowej oraz ich podmioty macierzyste, zależne, stowarzyszone, dyrektorów, urzędników, pracowników i agentów od wszelkiej odpowiedzialności za obrażenia, straty lub szkody jakiegokolwiek rodzaju wynikające z udziału w konkursie lub w związku z nim. Zgłoszenia, które nie zostały wygrane w jednej zabawie, nie są przenoszone do kolejnych zabaw. Nagrody nie podlegają wymianie na gotówkę. Zwycięzcy zostaną powiadomieni 7 lutego 2023 roku do godziny 12:00 czasu PST i będą mieli 48 godzin na odpowiedź i przyjęcie nagrody (nagród). Jeśli nie odpowiedzą, zostanie wyłoniony nowy zwycięzca. Konkurs jest przeznaczony wyłącznie dla mieszkańców USA, a zwycięzca musi mieszkać w jednym z 50 Stanów Zjednoczonych.

Sklep: Joyamo.comUżyj kodu Amor10 i otrzymaj 10% zniżki + ekspresowa wysyłka.

*Ten wpis na blogu jest sponsorowany przez JoyAmo Jewelry.