Porady i ciekawostki

Znaczenie przeformułowania

Kiedy wychodzisz za mąż za ekstrakty botaniczne i technologię, w której się znajdujesz, aby otrzymać satysfakcjonującą kurację pielęgnacyjną, ta kombinacja niezaprzeczalnie karmi skórę funkcjonalnymi składnikami, które są zarówno skuteczne, jak i bezpieczne. Obecnie niektóre innowacyjne firmy produkujące surowce wstrząsają branżą, wprowadzając na rynek nowe składniki, które są uosobieniem miękkiej mocy, łagodnej dla skóry i jednocześnie bardzo wydajnej.

Na początku ubiegłego roku natknąłem się na nowy koncentrat dla malw, który przykuł moją uwagę z wielu powodów, między innymi z powodu badań naukowych, czystości, ilości aktywnych składników. Od dłuższego czasu nie byłam tak podekscytowana, więc zaczęłam badać sposoby włączenia go do asortymentu. Wierzyłam, że najlepiej pasuje do niej Ultra Revitalising Elixir. Zadziałał on w synergii z pozostałymi składnikami, podnosząc i tak już łagodzącą zdolność i właściwości wiążące wilgoć.

Nie mogłam być bardziej zadowolona z ostatecznego rezultatu, ale jakie zmiany wprowadziłam i w jaki sposób wzmocnią one Twoje piękno? Po pierwsze, zastąpiłam całą ilość oczyszczonej wody wyciągiem z kwiatów malwy, co oznacza większą dawkę polisacharydów (cukrów), które zagwarantują stałe nawilżenie i dadzą dodatkową ulgę podrażnionej/podatnej na zaczerwienienia skórze.

Dodaję również najwyższy stopień czystości niacynamidu, który ma najniższe stężenie kwasu nikotynowego na rynku, dzięki czemu minimalizuje nieprzyjemne uczucie pieczenia podczas stosowania wysokich dawek niacynamidu. Dzięki temu dodatek oczekuje widocznego zwiększenia elastyczności, wyrównuje również nierównomierny koloryt skóry, zapewnia ochronę antyoksydacyjną i wzmacnia barierę ochronną skóry. Działa naprawdę dobrze w połączeniu z innym składnikiem, hydrolizatem sacharydowym, który jest luksusowym wyciągiem, którego już używam, naturalnie pochodzącym z jagód schizandry.

Ostatnią modyfikacją była kolejna dodatkowa ilość sodu pca, który jest kluczowym elementem Naturalnego Czynnika Nawilżającego (NMF).

Uważam, że zdrowa skóra jest połączeniem właściwego stopnia nawilżenia, elastyczności i pH.

Mam nadzieję, że podoba Ci się to tak samo jak mnie,