Porady i ciekawostki

Jak sprawić, by noc w domu była równie ekscytująca jak wyjście na miasto

Po wydarzeniach z ostatnich kilku lat, pozostanie w domu stało się równie popularne jak wyjście na noc - bary i centra rozrywki zostały dodane w wielu domach, wszystko w dążeniu do powtórzenia tego wielkiego wydarzenia. Ale czy można poczuć ten poziom luksusu i ekscytacji, nie wychodząc z domu?

Podczas gdy oba rozwiązania mają swoje zalety i wady, istnieje wiele rzeczy, które możesz zrobić, aby przybliżyć to doświadczenie tak bardzo, jak to tylko możliwe. Poniżej omawiamy, jak mieć wspaniałą noc z komfortu własnego domu.

Zatrudnij obsługę hotelową

Dostanie jedzenia na wynos jest dobre i dobre, a dzięki aplikacjom do dostawy online, jest to łatwiejsze niż kiedykolwiek. Ale nie jest to poziom usług, którego można oczekiwać w restauracji lub hotelu. Aby to osiągnąć, powinieneś rozważyć zatrudnienie pracowników z branży hotelarskiej.

Najbardziej oczywistym z nich jest szef kuchni. Prywatni szefowie kuchni zyskali na popularności, a wielu z nich pracuje regularnie dla klientów z wyższej półki, takich jak magnaci biznesu i piłkarze. Jednak można mieć fantastycznych szefów kuchni bez płacenia prywatnych cen gwiazdek Michelin, ponieważ są one dostępne dla każdego budżetu. Szef kuchni poświęci czas i przygotuje część posiłku wcześniej, a następnie przyjdzie do Twojego domu i ugotuje go.

Mogą one często zaspokoić dużą liczbę osób, jeśli potrzeby i uczyni rozważania na temat wszelkich upodobań, niechęci i wymagań dietetycznych. Wszystko, co może trzeba dostarczyć są talerze i sztućce. Wystarczy powiedzieć im, ile dań chcesz i zaprosić swoich przyjaciół na kolację w jakości restauracyjnej.

Jeśli szef kuchni to nie Twoja sprawa, to pomyśl o zatrudnieniu kelnera koktajlowego. Działa to na tej samej zasadzie co szef kuchni. Po prostu mówisz im o rzeczach, które lubisz, a oni przychodzą do Twojego domu, przynosząc swoje umiejętności miksologii wraz z przejażdżką. W wielu przypadkach będą one miały swoje alkohole, więc nie trzeba nawet w pełni zaopatrzony bar. Ten jeden jest na pewno zrobić imprezę coś specjalnego.

Unikalna rozrywka

Jeśli jesteś fanem muzyki, a następnie rozważyć posiadanie prywatnego koncertu w swoim własnym domu. Nie będzie replikować atmosferę festiwalu lub jeden otrzymasz w ogromnym stadionie, ale dostaniesz inny rodzaj intymnego koncertu. Wielu muzyków będzie rozwijać się na posiadanie małego ustawienia z niewoli publiczności. Od singer-songwriters do klasycznych triów, trzeba tylko znaleźć odpowiedni dla swojego shindig. Możesz to zrobić szukając tych dostępnych online lub kontaktując się z agencją bookingową.

Wieczór w kasynie to kolejny klasyk. Jednak wymagany do tego sprzęt na dużą skalę, taki jak stoły i koła do ruletki, może być trudny do przetransportowania. Jeśli mieszkasz na obszarach, które cierpią z powodu niekorzystnej pogody w zimie, takich jak Kanada, to może to być niemożliwe, zwłaszcza jeśli jesteś daleko.

Jednym ze sposobów na przezwyciężenie tego problemu jest pójście drogą technologiczną. Istnieje wiele kasyn online, które możesz wykorzystać do swoich gier. Wszystko czego potrzebujesz to odpowiednie monitory i urządzenia komputerowe do ich uruchomienia, które większość domów i tak posiada. Wiele z automatów do gry, które tu znajdziesz, to te, które działają w prawdziwych kasynach, więc nie tracisz nic z autentyczności.

Nawet gry slotowe pozwalają na darmowe spiny, grając przez krótki okres z wykorzystaniem środków domowych. Jeśli nie zapisałeś się, to możesz sprawdzić strony internetowe, które oceniają ich wstępne bonusy, aby uzyskać najlepsze oferty. Pomogą one również uszeregować stronę w oparciu o wybór gier, co jest pomocne, ponieważ możesz chcieć powiązać temat z tematem swojego wydarzenia lub imprezy.

Przyjmij trend nocnego luksusu

Kontynuując klimat bogatego kasyna, możesz oddać się trendowi nocnego luksusu na imprezę tematyczną w domu. Ta estetyka była ogromna w mediach społecznościowych w ciągu ostatniego roku. Zamiast stawiać na zdrowie i dobre samopoczucie, skupia się na wszystkim, co eleganckie i pełne przepychu. Zasadniczo chodzi o to, by mieć najlepszą noc poza domem (lub w domu), jaką tylko możesz. Pomyśl o brokatowych kulach, kieliszkach szampana, wysokich obcasach i boa z piór.

Zainspiruj się latami siedemdziesiątymi, osiemdziesiątymi, a nawet dwudziestymi. Mała czarna sukienka z jasnymi, kolorowymi akcesoriami to łatwy wstęp. Możesz popchnąć to dalej z cekinowymi sukienkami i aksamitem. Pozbądź się wszelkiego rodzaju minimalizmu w swoich dodatkach i postaw na połysk i bling.

Obuwie powinno być w tym samym stylu. Obcasy są koniecznością, ale tym razem muszą być bardzo glamour z odrobiną ozdób. Czarny obcas z cekinami jest dobrym wyborem, a może nawet rozważyć futrzaną opaskę na czubku.

Planowanie imprezy

Powyższe wskazówki w żadnym wypadku nie są wyczerpujące. Powinny one działać jako odskocznia dla Twojej wyjątkowej nocy w. Cały czas otwierają się nowe usługi związane z domową rozrywką. W miarę jak stają się one coraz bardziej popularne, są również rezerwowane z większym wyprzedzeniem.

Dla najlepszej nocy w, pozostawić dużo czasu na przygotowanie. Możesz mieć większe szanse na skorzystanie z tych usług w miesiącach zimowych, ponieważ latem wiele osób bawi się na zewnątrz i w hotelach. Niektóre, takie jak kasyna online, będą dostępne przez cały rok. Ustal budżet, zdecyduj się na okazję i zdobądź zaproszenia na swoją wielką noc.