Porady i ciekawostki

Giveaway MEND Stretch | Zestaw podróżny Mend Egg

Weź udział w konkursie i wygraj zestaw podróżny The Mend Egg od MEND Stretch by Carla Snuggs Dla tych, którzy rozpoczynają swoją podróż wellness lub szukają sposobu na rozluźnienie, techniki rolowania i rozciągania mogą być świetnym sposobem na rozluźnienie sztywnych stawów i mięśni, które nie były narażone na dużą aktywność. Dla tych, którzy są głęboko po kolana w rygorystycznej rutynie treningowej, rolowanie i rozciąganie może pomóc w regeneracji, ponieważ nawilża tkankę mięśniowo-powięziową i smaruje rękaw powięzi wokół mięśni i nerwów. Mend Egg pomaga ułatwić niektóre z tych technik. Wiele osób używa Mend Egg do rozluźnienia zmęczonych stóp i rozluźnienia stresu dnia codziennego.

Podczas gdy ludzie pracowali nad podobnymi technikami przy użyciu piłki, różnica między piłką a Mend Egg polega na tym, że jajko wygodnie mieści się między palcami u rąk i nóg. W przeciwieństwie do piłki, gdy jajko znajduje się pod stopami, nie wyskakuje i nie toczy się. Pakiety Mend Egg wahają się od 7 do 15 dolarów. Mend Egg można kupić na stronie MEND Stretch. John Paolillo, znany jako Johnnie P w branży fitness i tanecznej, jest choreografem, reżyserem, autorem i twórcą MEND Stretch i Mend Egg. Ma ponad 35-letnie doświadczenie w branży tanecznej i fitness.

Zestaw podróżny Mend Egg o wartości 68 USD za sztukę

#block-yui_3_17_2_1_1676050797679_38668 .sqs-gallery-block-grid .sqs-gallery-design-grid { margin-right: -20px; } #block-yui_3_17_2_1_1676050797679_38668 .sqs-gallery-block-grid .sqs-gallery-design-grid-slide .margin-wrapper { margin-right: 20px; margin-bottom: 20px; }

Mend Egg: Małe gumowe jajko, które wygodnie mieści się pod stopą i pozwala zrolować napięcie po długim stresującym dniu. Ze względu na swój kształt nie jest tak agresywne jak piłka. I nie toczy się od ciebie.

Little Softie: Jajko z twardej gumy piankowej, które formuje się między palcami u rąk i nóg, zapewniając odpowiedni opór podczas pasywnego rozciągania. Może również służyć jako środek odstresowujący, gdy czujesz się zakłopotany.

Mata Mend: Mała, lekko wyściełana mata o wymiarach 20 x 12 cali do stosowania z jajkiem do mendowania na dowolnej twardej powierzchni, takiej jak podłogi z twardego drewna lub płytek, a także biurko lub blat.

Lawendowe drewniane jajko: Twarde drewniane jajko o delikatnym zapachu lawendy. Zostaw je na szafce nocnej lub w zamrażarce, gdy twoje stopy potrzebują ochłody.

The Mend T: Wygodna koszulka z miękkiej mieszanki bawełny, którą można nosić po domu, na zakupy, na siłownię lub do spania. Tak, do spania... Jest aż tak miękki.

Hukuo Grip: Ten mały plastikowy uchwyt może pomóc ci się zrelaksować, gdy pozwolisz mu uwolnić się od imadła długiego dnia. Umieść między kciukiem a palcem wskazującym i pozwól, by Hukuo Grip zrobił swoje.

Żelowe nakładki na palce: Te miękkie silikonowe przekładki żelowe są jak małe chmurki między palcami. Używaj ich podczas rolowania stóp za pomocą jajka mend lub samodzielnie. Możesz pokusić się o noszenie ich podczas snu w koszulce Mend.

Nagrody

2 zwycięzców otrzyma po 1 zestawie podróżnym Mend Egg, jak opisano powyżej.

Jak wziąć udział w konkursie

Skorzystaj z poniższego widżetu Rafflecopter, aby wziąć udział w konkursie. Upewnij się, że wypełniłeś wszystkie wpisy, w przeciwnym razie zostaniesz zdyskwalifikowany.

Użyj poniższego widżetu Rafflecopter, aby:

  • Śledzić Johnniep5678 na Instagramie

  • Śledzić/Lubić Mend Stretch na Facebooku

  • Obserwować xocarlarenee na Instagramie

  • Tweetować o konkursie (można to robić codziennie)

a Rafflecopter giveaway

Oficjalne zasady konkursu: 2 zwycięzców otrzyma zestaw podróżny Mend Egg od MEND Stretch. MEND Stretch wysyła tylko do mieszkańców USA, którzy ukończyli 18 lat. Zakup nie jest konieczny. Szanse na wygraną zależą od liczby zgłoszeń. Zwycięzcy zostaną wybrani losowo za pomocą narzędzia losowego wyboru. Wszystkie decyzje są ostateczne. Wszystkie zgłoszenia otrzymane po dacie i godzinie zakończenia konkursu nie będą brane pod uwagę. Zgłoszenia, które nie spełniają wszystkich wymogów udziału w konkursie, nie będą brane pod uwagę. Posh Beauty Blog lub PoshBeautyBlog.com nie ponoszą odpowiedzialności za spóźnione lub błędnie wysłane zgłoszenia, błędy w zgłoszeniach lub problemy z transmisją. Zastrzegamy sobie prawo do zakończenia konkursu w przypadku wystąpienia problemów technicznych, do poprawienia błędów typograficznych lub technicznych lub do zmiany niniejszych zasad. Biorąc udział w konkursie, uczestnicy zgadzają się zwolnić i zabezpieczyć właścicieli strony internetowej i ich odpowiednich rodziców, podmioty zależne, podmioty stowarzyszone, dyrektorów, urzędników, pracowników i agentów przed wszelką odpowiedzialnością lub obrażeniami, stratami lub szkodami jakiegokolwiek rodzaju wynikającymi z lub w związku z konkursem. Niewygrane zgłoszenia z jednego konkursu nie są przenoszone do przyszłych konkursów. Nagrody nie podlegają wymianie na gotówkę. Zwycięzca 1 zostanie powiadomiony 4 marca 2023 r. do godziny 12:00 czasu PST, a Zwycięzca 2 zostanie powiadomiony 11 marca 2023 r. Zwycięzcy będą mieli 48 godzin na odpowiedź i przyjęcie nagród. W przypadku braku odpowiedzi, powiadomiony zostanie nowy zwycięzca. Konkurs jest otwarty tylko dla mieszkańców USA, a zwycięzca musi mieszkać w jednym z 50 stanów USA.

  • *Ten wpis na blogu i konkurs są sponsorowane przez MEND Stretch