Porady i ciekawostki

Trzy powody, aby kupić próbki zapachów online

Czy kiedykolwiek chciałeś mieć dziesiątki innych zapachów do wyboru, ale po prostu nie stać Cię na ceny w sklepach? A może wahasz się przed zakupem nowych perfum lub wody kolońskiej, ponieważ obawiasz się, że zmarnujesz pieniądze na coś, co Ci się nie spodoba?

Kupowanie zapachów może być kosztownym przedsięwzięciem. Coś, co zostawiasz na specjalne okazje (i może mieć nadzieję, że ktoś inny cię poczęstuje)!

Ale to nie musi tak być. Ponieważ oprócz kupowania perfum i wody kolońskiej w standardowych rozmiarach detalicznych - najczęściej 30 ml, 50 ml i 100 ml, z kilkoma opcjami pomiędzy - możliwe jest również kupowanie zapachów dużych marek w znacznie mniejszych, tańszych rozmiarach próbek.

Próbki zapachów są szeroko dostępne do kupienia online w miniaturowych buteleczkach o wielkości od 1 ml do 10 ml. Kosztując zaledwie kilka funtów każda, próbki zapachów są świetnym sposobem na poszerzenie horyzontów i bycie absolutnie pewnym nowego zapachu, zanim wydasz na niego duże pieniądze.

Jeśli kochasz swoje zapachy, oto trzy powody, dla których pokochasz próbki zapachów.

Odkryj nowe zapachy

Wiele osób kończy z jednym lub dwoma ulubionymi zapachami, których się trzymają i to wszystko. Jest to wynikiem tego, że zapachy są drogie w zakupie. Zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet, perfumy i woda kolońska są zazwyczaj rodzajem rzeczy, które kupuje się tylko od czasu do czasu dla siebie, albo dostaje się je w prezencie na Boże Narodzenie lub na urodziny itp. To zniechęca do eksperymentowania z nowymi markami. Jako okazjonalna gratka, ludzie zwykle trzymają się tego, co znają, ponieważ możliwości wypróbowania czegoś innego są nieliczne.

Próbki zapachowe mają pomóc ludziom wyrwać się z tego cyklu. Ponieważ są one o wiele tańsze niż pełnowymiarowe produkty, dają ludziom przystępny sposób na częstsze kupowanie zapachów, co oznacza więcej okazji do eksperymentowania.

Wypróbuj zanim kupisz

Próbki zapachowe również wziąć ryzyko z próbowania czegoś nowego. Możesz iść do perfumerii, spróbować kilka zapachów, myślisz, że znalazłeś coś, co kochasz, ale potem uświadomić sobie po kilku noszeniach, że nie jesteś wszystko, że wrażenie z nim po wszystkim. Biorąc pod uwagę koszty, jakie trzeba ponieść za każdym razem, nie jest to zły wybór, którego chcesz dokonywać zbyt często.

Próbki perfum Europa pozwalają Ci wypróbować zapachy w Twoim własnym czasie, na Twój własny sposób. Możesz je przetestować w różnych sytuacjach - do pracy, na wieczór, na randkę - i dowiedzieć się, co wolisz, kiedy. Po wypróbowaniu kilku różnych próbek, możesz podjąć lepiej poinformowaną decyzję, kiedy przyjdzie czas na zakup pełnego produktu.

To również działa świetnie, jeśli kupujesz zapachy dla innych ludzi, a nie dla siebie. Kiedy kupujesz perfumy i wody kolońskie jako prezenty, istnieje duże ryzyko związane z wyborem jednego, który spodoba się im (co znowu jest powodem, dla którego ludzie mają tendencję do trzymania się wypróbowanych i przetestowanych ulubionych). Ale jeśli znasz ich na tyle dobrze, aby wiedzieć, jakie są ich preferencje, możesz użyć próbek, aby wybrać najlepsze dopasowanie.

Rozwiń swoją kolekcję

Innym powodem, dla którego ludzie kochają próbki zapachów jest to, że pozwalają one zbudować naprawdę dobrą kolekcję wielu różnych zapachów za bardzo niewielkie pieniądze. Jak mówimy, ludzie często trzymają się jednego lub dwóch wypróbowanych i zaufanych ulubionych zapachów, ale bardziej z praktycznych powodów związanych z kosztami itp.

Ale bądź ze sobą szczery - czy zamiast jednego, niezawodnego zapachu, który nakładasz na siebie dzień w dzień, nie wolałbyś mieć dużego wyboru, z którego mógłbyś wybierać? Różne zapachy do różnych sezonów, różnych okazji, nawet różnych nastrojów?

Próbki zapachowe dają ci tani i łatwy sposób na zbudowanie takiej kolekcji. I tak, możesz myśleć, że mniejsze rozmiary oznaczają, że każda butelka skończy się szybciej. Ale kiedy mieszasz rzeczy i wybierasz różne zapachy każdego dnia, każda butelka będzie trwać dłużej i tak.