Porady i ciekawostki

Holiday Gift Idea} Dune Jewelry | Beach Sand Jewelry

Dune Jewelry to piękny prezent świątecznyBy Carla Snuggs

Hej piękności! Mam dla Was bardzo wyjątkowy pomysł na prezent! Przedstawiłam Dune Jewelry

w poprzednim wpisie, ale przedstawiam je ponownie, ponieważ mają mnóstwo nowych projektów i chcę się nimi z Wami podzielić.

Dune Jewelry, the Original Beach Sand Jewelry Company® tworzy Experiential Jewelry® poprzez uchwycenie Twoich najcenniejszych wspomnień za pomocą piasku i naturalnych elementów z całego świata. Wykonana z miłością i piaskowymi dłońmi w USA®, Dune Jewelry jest idealną kapsułą czasu dla wszystkich Twoich przygód z podróży.

Dune's Sandbank® oferuje piasek i elementy z ponad 3,500 miejsc na całym świecie; z Twojej ulubionej plaży, parku piłkarskiego, pola golfowego, szczytu góry, szlaku turystycznego i nie tylko! Pomyśl o piasku z Twoich ulubionych wakacji, domku na plaży z dzieciństwa lub miesiąca miodowego; a może to kwiaty z Twojego ślubu lub trawa z Twojego ulubionego pola golfowego. Masz również możliwość wysłania piasku lub elementów z własnego wspomnienia.

View this post on Instagram

Od czasu odejścia mojego taty kilka lat temu, utrzymuję jego pamięć żywą tak bardzo, jak to możliwe : : @dunejewelry, firma, która tworzy oszałamiającą biżuterię z piasku plażowego, podarowała mi ten piękny pierścień, który zawiera piasek z plaży, na której dorastał mój tata, plaży, którą moja mama kochała jako dziecko i piasek z mojej lokalnej plaży tutaj w Long Beach : : To jest naprawdę wyjątkowe dla mnie! I świetnie nadaje się na wakacyjny prezent. Jak trzymacie swoich bliskich blisko siebie? #sponsored

A post shared by Carla Snuggs ❤ (@poshbeautyblog) on Dec 5, 2018 at 1:19pm PST

Dune Jewelry tworzy namacalne przypomnienia najwspanialszych momentów życia. Każdy ma przygodę z podróży lub wspomnienie z plaży, które chce uwiecznić na zawsze. Unikalna, niestandardowa i spersonalizowana kolekcja Dune Jewelry to idealny sposób na zatrzymanie tych wyjątkowych chwil na zawsze, pozwalając Ci "żyć chwilą, a następnie zabrać ją ze sobą. "

Wszystkie projekty Dune Jewelry są objęte dożywotnią gwarancją, a każdego roku część każdego zakupu jest przekazywana na różne organizacje zajmujące się ochroną wybrzeża. Biżuterię Dune można znaleźć w ponad 800 sklepach na całym świecie oraz na stronie internetowej www.dunejewelry.com

.