Porady i ciekawostki

Jak przedłużyć rzęsy w domu?

Jeśli byłeś na Instagramie ostatnio, prawdopodobnie zauważyłeś, jak wszyscy i ich babcie są chwaląc ich przedłużanie rzęs, i nie bez powodu. Fałszywe rzęsy mogą radykalnie odmienić Twój wygląd i sprawić, że w jednej chwili będziesz wyglądać świeżo i olśniewająco. Można również znaleźć rzęsy, które po prostu podkreślić swój naturalny wygląd, lub wybrać coś bardziej dramatyczny, jeśli chcesz zrobić oświadczenie. Jednak stosowanie sztucznych rzęs może być z czasem bardzo kosztowne. Jednak z odpowiednim zestawem narzędzi i savoir faire, można łatwo zainstalować swoje sztuczne rzęsy w domu i zaoszczędzić kilka dolarów. Tutaj jest prosta instrukcja majsterkowania jak zastosować swoje sztuczne rzęsy siebie.

Zdobądź odpowiedni sprzęt

Po pierwsze, musisz wybrać odpowiedni rodzaj rzęs. Ja osobiście jestem zwolenniczką pojedynczych rzęs. Wyglądają one bardziej naturalnie, są lekkie i mogą trwać do tygodnia, jeśli są stosowane prawidłowo. Aby nałożyć rzęsy, będziesz również potrzebować pęsety i kleju do pojedynczych rzęs. Można znaleźć te na online rzęs rozszerzenie dostaw sklepu jak Profesjonalne rzęsy za ułamek ceny.

Wiedz, że będziesz potrzebować pewnego poziomu cierpliwości i finezji, aby wszystko wykonać prawidłowo. Klej do pojedynczych rzęs jest znacznie mocniejszy niż do rzęs w paskach, ponieważ został stworzony, aby umożliwić rzęsom pozostanie na swoim miejscu w trudnych warunkach pogodowych. Będziesz także musiał być ostrożny z umieszczeniem, ponieważ jest to niezbędne dla Ciebie, aby uzyskać odpowiedni wygląd.

Jak zastosować swoje rzęsy

Teraz, gdy masz wszystko gotowe, upewnij się, że dokładnie oczyścić własne rzęsy z mleczkiem do demakijażu. Istotne jest, że zaczynasz na całkowicie czystym płótnie, jeśli chcesz uzyskać najlepsze wyniki. Następnie nałóż pojedynczą kroplę kleju na mały kawałek folii aluminiowej. Dzięki temu klej nie tylko nie wyschnie, ale też będziesz mieć pewność, że używasz odpowiedniej jego ilości.

Następnie zastosować niektóre rzęsy na kilka pożądanych obszarów bez użycia kleju, aby uzyskać pomysł, jak będą wyglądać. Spróbuj zmienić długość i odstępy, aż dostaniesz to po prostu dobrze. Po uzyskaniu wyglądu, którego szukasz, możesz zacząć je przyklejać. Pamiętaj jednak, aby na początku pracować powoli i od zewnątrz do wewnątrz. Pamiętaj, że po zastygnięciu kleju bardzo trudno będzie je zdjąć, więc upewnij się, że Zastosuj je prawidłowo i dokonaj ewentualnych poprawek, zanim klej wyschnie.

Co robić, gdy popełnisz błąd?

Nie ma powodu do paniki, jeśli podczas nakładania kleju popełnisz jakiś błąd. Najważniejsze jest, aby nigdy nie ciągnąć za pomyloną rzęsę. Istnieją specjalne preparaty do usuwania rzęs przeznaczone specjalnie do tego celu, więc używaj ich zamiast nich. Szarpanie za rzęsy może prowadzić do podrażnienia oczu lub może spowodować wyrwanie naturalnych rzęs.

Jak widać, instalowanie własnych rzęs można zrobić, gdy wiesz, jak się do tego zabrać. Upewnij się, że postępujesz zgodnie z krokami w tym artykule do litery i iść na wysokiej jakości produktów, jeśli chcesz wygląd, który wyróżnia się z właściwych powodów.