Porady i ciekawostki

Przegląd miesięcznika LipMonthly

Za jedyne 10 dolarów miesięcznie, LipMonthly pomoże Ci odkryć najlepsze produkty do ust na rynkuBy
Carla Snuggs

Zmiana pór roku to kolejny powód, aby zadbać o swoje usta i odświeżyć je dzięki nowym próbkom z LipMonthly.com! LipMonthly to wspaniały prezent, który możesz podarować lub otrzymać, to najlepszy sposób na odkrycie wszystkich Twoich ulubionych produktów do ust, takich jak balsamy do ust, błyszczyki, sztyfty do ust, konturówki do ust, pomadki do ust i wiele innych!

Możesz odkryć popularne marki , takie jak Pixi Cosmetics, Be a Bombshell Cosmetics, City Color Cosmetics, Jesse's Girl Cosmetics, Stila, Appeal Cosmetics, by wymienić tylko kilka z nich! Za jedyne 10 dolarów otrzymasz najnowsze i najwspanialsze produkty do ust dostępne na rynku, prosto do swoich drzwi, z darmową wysyłką.

Możesz użyć kodu kuponu "Fall5", aby otrzymać swoje pierwsze pudełko subskrypcyjne za jedyne 5$. Każde pudełko zawiera 3-4 pełnowymiarowe produkty deluxe oraz 1-2 próbki produktów. W pudełku znajdują się ulubione (i dobrze znane) marki, jak również niszowe marki z całego świata, które z pewnością chciałabyś odkryć!

W mojej pierwszej torbie LipMonthly otrzymałam:

Zobacz pełny rozmiar

Kredka do ust Makeup by Cherimoya w kolorze Fig - pełnowymiarowa (detal: 8$)

Eco Lips Fair Trade Lip Balm - pełny rozmiar ($3,49)

Kredka do ust i oczu Makeup by Cherimoya w pełnym rozmiarze (3,99$)

Appeal cosmetics pomadka do ust Red Light District - rozmiar pełny (22$)

Julie G Nail Color - pełny rozmiar ($3,99)

Purlisse Pur Moist Hydra Balance Moisturizer - próbka (55$)

Podsumowując: Zawsze szukam nowych pomadek, więc subskrypcja LipMonthly jest dla mnie idealna. Możesz zatrzymać te odcienie, które uwielbiasz i wymieniać lub dzielić się tymi, które Ci nie odpowiadają. Za 10 dolarów to świetna okazja! To, co kocham w LipMonthly to fakt, że w Lip Monthly Store możesz otrzymać ekskluzywne oferty, więc jeśli znajdziesz szminkę lub błyszczyk, bez których nie możesz żyć, możesz otrzymać na nie zniżkę.

Dodatkowo, istnieje system punktów nagrody, więc za każdego poleconego znajomego otrzymasz 50 punktów nagrody, które możesz wymienić w sklepie lub wykorzystać na darmowe pudełka. Aha, i LipMonthly to świetny prezent na święta; mam kilka siostrzenic, które byłyby zachwycone!

Próbki prasowe zostały dostarczone przez markę/PR w celu redakcyjnym, przetestowania produktu, zrobienia zdjęć i recenzji.

Jakie są Twoje ulubione pudełka subskrypcyjne do makijażu? Zostaw swój komentarz poniżej!