Porady i ciekawostki

Zimą zabezpiecz swoją skórę

Utrzymanie świecącej się i zdrowej skóry w tych zimnych miesiącach może być wyzwaniem. Jeśli mieszkasz w tej części świata, która doświadcza zimna, będziesz wiedział, że spadające temperatury w połączeniu z wewnętrznym ogrzewaniem i silnymi wiatrami mogą siać spustoszenie na Twojej skórze. Naruszona funkcja bariery ochronnej, utrata wilgoci i zwiększona wrażliwość - wszystko to sprawia, że skóra jest matowa i pozbawiona życia, która tęskni za wspierającą ją rutyną pielęgnacyjną. Po wielu latach poszukiwań i badań nad delikatną mocą botaniczną, jaką zapewnia Natura, wierzymy, że udało nam się zidentyfikować najbardziej odżywcze i silne składniki potrzebne skórze do walki z surowymi skutkami zimy. Wierzymy w to z całego serca, że spakowaliśmy całą tę wiedzę w nasz olejek do twarzy "Intelligent Frontier Facial Oil", abyś mogła cieszyć się nawilżoną, promienną cerą przez cały rok.

Przywracanie skompromitowanej skóry

Unikalne i lekkie, kluczowe składniki funkcjonalne Oleju do twarzy Intelligent Frontier Facial Oil oparte są na najlepiej zachowanym sekrecie natury: olejach niezmydlających się. Ta specjalna frakcja najczystszej i najbardziej aktywnej części olejków roślinnych jest naturalnie pełna dobroczynnych właściwości, które zostały udowodnione w celu naprawy funkcji barierowych skóry poprzez stymulowanie jej produkcji filagryny.

Co to jest filagryna?

Naturalnie występująca w skórze, filagryna jest niezbędnym białkiem, które sprzyja organizacji i agregacji keratyny oraz wzmacnia NMF (Natural Moisturizing Factor), pulę niskoenergetycznych cząsteczek hydrofilowych (kochających wodę), które wiążą wodę, niezbędną zarówno do nawilżenia skóry jak i jej integralności. Dlatego też stosowanie produktu o wysokiej zawartości niezmydlających się olejków jest niezwykle ważne dla uzupełnienia naturalnej bariery ochronnej naszej skóry.

Intelligent Frontier's niezmydlające się oleje w skrócie: Olej z nasion słonecznika Niezmydlające się:Jest ostatecznym środkiem nawilżającym ze względu na swoje zdolności uzupełniania lipidów, które głęboko koi skórę. Stymuluje również syntezę kluczowych lipidów naskórka. Olej glicynowy (sojowy) Niezmydlające się (z całkowicie zrównoważonego źródła): silne niezmydlające się oleje, które działają kojąco na skórę.

Oliwa z oliwek Niezmydlana: zawiera werbaskozid, który jest silnym zmiataczem rodników - idealny do przeciwdziałania utlenianiu i zapobiegania przedwczesnemu starzeniu się skóry.

Olej z kiełków pszenicy Niezmydlające się:

Restrukturyzuje skórę poprzez ochronę niektórych kluczowych białek znajdujących się w jej górnych warstwach, które następnie zwiększają produkcję cząsteczek niezbędnych do wytworzenia własnego naturalnego czynnika nawilżającego (NMF).

Opakowany w składniki odżywcze zwiększające blask, nasz Inteligentny Olej do twarzy Frontier pomoże Ci również pocałować się na pożegnanie z tą zimową bladością. Stosowany po oczyszczeniu skóry, jego silna mieszanka wygładzających pyłków wegańskich (bogatych w aminokwasy, enzymy, cukry, magnez, cynk i witaminy) oraz silnej przeciwutleniającej witaminy E ożywia i przywraca młodzieńczą witalność Twojej skóry.

Pedro mówi... Wysoce biodostępna i łatwo przyswajalna, często polecam dodanie zaledwie kilku kropli naszego Inteligentnego Oleju do twarzy na granicy do naszego Idealnego Serum o Poziomie Nawilżenia, aby naśladować naturalny skład skóry i pomóc dodatkowo zablokować kluczowe składniki nawilżające i odżywcze, które dostarczają oba te naturalne produkty. Tak więc masz to wszystko. Kiedy rtęć spada, sięgnij po Inteligentny olejek do twarzy Frontier Facial Oil, który pomoże utrzymać zdrowy, zrównoważony i odnowiony wygląd Twojej skóry.