Porady i ciekawostki

Zimowy przewodnik czytelniczy 2023

Zimowa lista lektur na luty 2023 by Carla Snuggs

Zima prawie się skończyła, ale wciąż jest mnóstwo czasu, aby wtulić się w świetną książkę! Zebrałam kilka fantastycznych książek z różnych gatunków, abyś mógł się nimi cieszyć! Daj mi znać, co czytasz tej zimy, zostawiając je w sekcji komentarzy poniżej!

Jubiler skradzionych marzeń autorstwa M.J. Rose

The Jeweler of Stolen Dreams autorstwa bestsellerowej autorki New York Timesa, M.J. Rose, to urzekająca opowieść o dwóch namiętnych kobietach, które dzieli kilkadziesiąt lat, ale łączy wspólna wizja. Jedna z nich, słynna jubilerka Suzanne Belperron, walczy o ochronę swojej firmy i uratowanie mężczyzny, którego kocha. Druga, młoda licytatorka, której wyjątkowe dary ujawniają sekret zagrażający jej życiu. Sklep:

Aukcja małżeńska autorstwa Audrey Carlan

Autorka bestsellerów New York Timesa nr 1, Audrey Carlan, odkrywa Aukcję małżeńską: Season One, Volume One-Four Możesz teraz zanurzyć się w fenomenie Kindle Vella z ponad 1 MILIONEM CZYTELNIKÓW. Ta saga zajmowała pierwsze miejsce przez cały rok i nadal bije rekordy każdego miesiąca jako ulubiony serial Ameryki. Każdy tom zawiera ponad 10% nowej zawartości, w tym dwie nigdy wcześniej niepublikowane sceny z udziałem naszych ulubionych par. Sklep:

Od ćpuna do sędziego autorstwa Mary Beth O'Connor

Od ćpunki do sędziego autorstwa Mary Beth O'Connor: Debiutancki pamiętnik sędziego O'Connora zabiera czytelników na szaloną przejażdżkę przez skaliste podbrzusze uzależnienia od narkotyków dożylnych do uświęconych sal sprawiedliwości, gdzie osiągnęła szczyt sukcesu jako sędzia federalny. Czysta i trzeźwa od prawie trzech dekad, jest dowodem na to, że każdy może znaleźć swoje trzeźwe ja, swoje najlepsze ja, bez względu na to, jak daleko upadł. Wraz ze swoją inspirującą historią oferuje kompleksową listę kontrolną pytań, które czytelnicy mogą sobie zadać, podejmując odważne kroki w kierunku wyzdrowienia, oferując potężny plan osobistej zmiany. Pamiętnik (styczeń 2023)

Migawki mojego ojca autorstwa Rachel Silber Devlin

Rachel Silber Devlin porywa czytelników ilustrowaną biografią Johna Silbera, który całkowicie zmienił Boston University jako jego rektor i był kontrowersyjnym, ale intelektualnie potężnym kandydatem na gubernatora Massachusetts. W tej książce Rachel Silber Devlin przygląda się swojej rodzinie i trajektorii ojca z Teksasu do Bostonu oraz temu, jak wyglądało tam życie; bada jego osobowość i temperament; i opisuje jego późniejsze lata, trudności, które przetrwał i jego dalsze osiągnięcia poza zasięgiem opinii publicznej. Biografia (listopad 2022)

Przewodnik po inteligentnym planowaniu ślubu autorstwa Jeri Solomon i Edny Dratch-Parker

Przewodnik po inteligentnym planowaniu ślubu autorstwa Jeri Solomon i Edny Dratch-Parker: Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu i setkom zrealizowanych wesel, Real Deal Wedding Insiders® widzieli wszystko. Uznana wedding plannerka Edna Dratch-Parker i ceniona florystka Jeri Solomon oferują zaręczonym parom praktyczne i praktyczne kroki, aby przejąć kontrolę nad planowaniem ślubu, podejmować najlepsze decyzje i zachować zdrowie psychiczne po drodze. Literatura faktu, ślub, referencje (październik 2022)